Berging van tankwagen gepland in ‘s-Gravenzande, maar aanpak blijft geheim

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

De berging van de zwaar beschadigde tankwagen aan de Wattstraat in ‘s-Gravenzande blijkt een uitdagende klus te zijn. Donderdagmiddag raakte de tankwagen beschadigd tijdens het lossen van kalk, toen er een ernstig defect in de hydraulische as optrad, waardoor deze klapte terwijl de tank omhoog stond.

Nieuwe melding van ongeval

Vandaag, vrijdag 6 juni, kwam er opnieuw een melding binnen van een ongeval met gevaarlijke stoffen aan de Franklinstraat. De reden voor deze melding is nog niet duidelijk, maar het blijkt te gaan om de locatie waar de tankwagen, afgedekt met zeil, stond.

Aanwezigheid van bergingsbedrijf

Een team van het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de tankwagen was ter plaatse met een servicebus en een andere vrachtwagen (trekker). Na enige overleggen, waarbij ze liever niet de pers betrokken wilden hebben, sprak een woordvoerder van het bedrijf de media toe. Hij bevestigde dat de tankwagen in de loop van de dag geborgen zou worden, maar gaf geen details over de specifieke aanpak van de berging.

Veiligheid en voorzorgsmaatregelen

De situatie rondom de tankwagen en de afgedekte inhoud blijft onder controle, en de autoriteiten blijven alert op mogelijke risico’s in verband met gevaarlijke stoffen. Verdere informatie over de berging en de status van de tankwagen wordt later verwacht.

Foto’s : Ende Media

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

RSS
Follow by Email
YouTube
LinkedIn
Tiktok