Nieuwe algemeen directeur Looije Groep

Jesper van den Bosch (36) is per 1 oktober 2025 benoemd tot algemeen directeur van Looije Groep. Hij neemt de dagelijkse leiding van de organisatie over van Wilbert Nederpelt. Nederpelt blijft aan als strategisch adviseur en zal als vertrouwd gezicht het managementteam blijven ondersteunen. Looije Groep is met vijf vestigingen dé toonaangevende partner in het ompakken en verpakken van groente en fruit.

Jesper van den Bosch staat bekend om zijn verbindende aanpak en sterke focus op samenwerking. Met zijn mensgerichte managementstijl zal hij blijven bouwen aan duurzame relaties met medewerkers, partners en klanten van de Looije Groep. Vanuit die basis zal hij zich samen met Piet Looije (DGA/CEO) richten op het versterken van de koers en toekomstbestendigheid van de ontwikkeling van de Looije Groep. 

Succesvolle keuzes
Ik ben dankbaar voor het in mij gestelde vertrouwen en voel me vereerd deze rol te mogen vervullen. Samen met het team zullen we de koers van Looije Groep verder vormgeven en toekomstbestendig maken.,” zegt Van den Bosch. 

Dit is ook een belangrijk moment voor Wilbert Nederpelt: ‘Dit voelde als het juiste moment om een stap opzij te zetten. De afgelopen tijd hebben we samen een aantal goede en noodzakelijke keuzes gemaakt. Ik heb er alle vertrouwen in dat Jesper dit succesvol zal voortzetten met het team. 

Ontwikkeling versterken 
Van den Bosch heeft een brede achtergrond en brengt commerciële en organisatorische ervaring mee. Sinds november 2024 is hij verantwoordelijk voor commerciële zaken bij Looije Groep, daarvoor bekleedde hij dezelfde functie bij ADO Den Haag.

Looije Groep blijft zich richten op verdere professionalisering, duurzame groei en het versterken van lange termijn relaties met klanten, medewerkers en partners.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

RSS
Follow by Email
YouTube
LinkedIn
Tiktok