Ongeval T-splitsing Zwartendijk en Dortlaan in Naaldwijk

Dinsdagochtend 4 februari werd de politie opgeroepen voor een ongeval met letsel op de T-splitsing van de Zwartendijk met de Dortlaan in Naaldwijk. Ter plaatse bleek dat een brommerbestuurder was aangereden door een afslaande auto. De automobilist had de brommer over het hoofd gezien, wat resulteerde in de aanrijding.

De brommerbestuurder raakte hierbij lichtgewond, en uit voorzorg werd er een ambulance opgeroepen die ter plaatse kwam. Het verkeer dat wilde afslaan richting de Dortlaan naar Honselersdijk werd tijdelijk vertraagd en moest omrijden. Het overige verkeer ondervond geen hinder van het ongeval.

De brommer, die flink beschadigd was, werd uiteindelijk opgehaald door een vrachtwagenchauffeur. Gelukkig zijn er geen ernstige verwondingen gerapporteerd en is de situatie inmiddels onder controle.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Follow by Email
YouTube