Hoek van Holland/Westland – Zondagochtend rond 9 uur kregen de hulpdiensten, waaronder de Kustwacht, een melding van een object aan de monding van de Nieuwe Waterweg aan de noordelijke kant van de Maasvlakte, zo laat de perswoordvoerster van de KNRM weten.
Kajak ontdekt
Het bleek om een kajak (kano) te gaan waar geen persoon in zat. Op basis van berekeningen van de Kustwacht zijn er meerdere hulpdiensten, waaronder de KNRM van Hoek van Holland en de KNRM Ter Heijde, ingezet. Ook de HV truck van Ter Heijde en de reddingsbrigade waren betrokken bij de zoekactie.
Zoekgebied
De zoektocht vond plaats tussen de monding van de Nieuwe Waterweg bij Hoek van Holland en langs het strand van Hoek van Holland tot aan ‘s-Gravenzande, Monster en Ter Heijde. Bij de zoekactie werden ook een SAR-helikopter en een Kustwachtvliegtuig ingezet.
Einde zoekactie
Na ruim 1,5 uur werd rond 10:30 uur de zoekactie gestaakt, en er is geen persoon aangetroffen.
Foto’s en Video : EndeMedia.nl















