Noteer de datum voor Feestweek ‘s-Gravenzande 2025 in de agenda’s! Dit jaar gaan we los van woensdag 16 t/m zondag 20 juli 2025 met kermis, heel veel live muziek en de grootste braderie van Westland.
Het programma ziet er als volgt uit:
16 juli: kindermiddag, opening kermis en muziek op Marktplein en Vaartplein
17 juli: braderie, kermis en muziek op Marktplein en Vaartplein
18 juli: braderie, kermis en muziek op Marktplein en Vaartplein
19 juli: braderie, kermis en muziek op Marktplein en Vaartplein
20 juli: braderieviering ‘s-Gravenzande
Wielerronde – woensdag 16 juli (16.30 – 21.30 uur)
Start en Finish Vreeburghlaan
Dikke Banden Race 16.30 uur voor kinderen van 6 t/m 12 jaar. Kom met je eigen fiets naar het startpunt en fiets mee
Beloften / Junioren 17.30 uur 60 km
Regiorenners B (Klasse 3) 19.15 uur 30 km
Regiorenners A (Klasse 1) 20.00 uur 35 km
Meer info: https://www.swew.nl/criteriums
Kindermiddag – woensdag 16 juli (13.30 – 17.00 uur)
Woensdag 16 juli van 13.30 – 16.00 uur is een spelletjesparcours voor de kids uitgezet in het centrum van ‘s-Gravenzande. Zoek de spelletjes, doe lekker mee en noteer de letter op je deelnemerskaart. Los het raadsel op en lever de goede oplossing in bij Foodmaster de Parel. Voor alle goede oplossingen is er een lekkere beloning. Deelname is gratis. Stempelkaarten zijn vanaf 11 juli af te halen bij Primera ’s-Gravenzande en Speelgoed Westland of op de dag zelf bij de spelletjes. Op de foto met de furries? Ook zij zijn er deze middag bij.
Op het Marktplein kun je bij het animatieteam van Eetcafe Zout schminken en glittertattoo’s laten zetten van 13.30 – 15.30 uur. Daarna verzorgen zij een kinderdisco en kun je op de foto met mascotte Bink. Zorg dat je erbij bent!
Seniorenmiddag – donderdag 17 juli (14.00 – 17.00 uur)
Ook dit jaar verzorgt horeca Marktplein weer een gezellige seniorenmiddag op het Marktplein. Bewoners van De Kreek en Sonnevanck, maar ook uit ‘s-Gravenzande zijn van harte welkom voor een kopje koffie, een hapje, een drankje en een optreden van Westlands Zeemanskoor “Onder Zeil”. De lokale horeca sponsort de koffie, de drankjes en de hapjes, vanaf 13.30 uur kun je een plaatsje zoeken op het Marktplein. Toegang is gratis.
Kermis – 16, 17, 18 en 19 juli
Openingstijden van de kermis op het Zandeveltplein en Pijperplein
– Woensdag: 17:00 – 00:00 uur (17.00 – 18.00 uur gratis kermis uur)
– Donderdag: 13.00 – 00.00 uur (15.30 uur meet en greet met Pikachu)
– Vrijdag: 13:00 – 00:00 uur (22.30 uur vuurwerk Zandeveltplantsoen)
– Zaterdag: 12:00 – 00.00 uur (12.00 – 13.00 uur prikkelarme kermis / 15.30 uur meet & greet Chase (Paw Patrol)
Vrijdag 18 juli verzorgt de kermis om 22.30 uur een vuurwerkshow vanaf het Zandeveltpark.
De kermis heeft een kermiskrant uitgegeven met heel veel leuke acties bij lokale ondernemers waarmee je gratis kermismunten kunt verdienen.
Lees alles in de Kermiskrant ‘s-Gravenzande 2025
Braderie – 17, 18 en 19 juli
De grootste braderie van Westland vind je op 17, 18 en 19 juli in het centrum van ‘s-Gravenzande. Bij meer dan 150 kramen kun je leuke koopjes scoren voor je vakantie 2025. De kramen staan opgesteld in de Langestraat, de Graaf Willem II straat en de v.d. Kasteelestraat. Zowel lokale winkeliers als standhouders van buiten ‘s-Gravenzande bieden hun waar aan.
Openingstijden:
17 juli: 10.00 – 18.00 uur / lopend optreden SHARHAZAD (waarzegger) – 12.00 – 16.00 uur
18 juli: 10.00 – 18.00 uur / lopend optreden D’n Liedbakker van Ed Citroen (muziek) – 12.00 – 16.00 uur
19 juli: 10.00 – 17.00 uur / lopend optreden Aladin met zijn vliegend tapijt (balonnenclown) – 12.00 – 16.00 uur
Standhouders kunnen zich aanmelden bij https://www.lineupmarkten.nl/marktagenda-2025-en-2026/
Pop up kunstenaars en hobbyisten
Ben jij een creatieve geest met zelfgemaakte kunstwerken of ambachtelijke producten? Tijdens de feestweek ‘s-Gravenzande (17, 18 en 19 juli) opent aan de Langestraat 189 in het centrum van ’s-Gravenzande, wegens succes herhaald, een pop-up winkel met zelfgemaakte creaties en kunstwerken.
Of je nu sieraden, tassen, kaarten, keramiek, zelfontworpen kleding, of gedichten en boeken maakt – iedereen die zelfgemaakt werk heeft, is van harte welkom! Jong en oud, beginner of ervaren kunstenaar, iedereen mag meedoen. Geinteresseerd? Stuur dan een e-mail naar info@sgravenzande.nu met je gegevens. Voor voorwaarden zie https://sgravenzande.nu/agenda/culturele-pop-up-zelf-gemaakt/
Weekmarkt – 18 juli
De weekmarkt van ‘s-Gravenzande wordt ivm de feestweek verplaatst naar het Graaf Florisplein. De markt is open van 9.00 tot 17.00 uur.
Snuffelmarkt – 19 juli
Dit jaar niet op het Graaf Florisplein maar in de v.d. Kasteelestraat kun je lekker struinen en leuke koopjes scoren tussen 2e hands waar. Openingstijden: 10.00 – 17.00 uur/ aanmelden https://www.lineupmarkten.nl/marktagenda-2025-en-2026/
Braderieviering – 20 juli
Zondag 20 juli om 10.00 uur de traditionele braderieviering op het Marktplein. De viering staat open voor iedereen – jong & oud, gelovig of niet, nieuwkomer of geboren ’s-Gravenzander. Kom zoals je bent: je hoort erbij!
Bij slecht weer wordt de viering verplaatst naar de Noorderkerk. Spreker: ds. Hedy Cappon, muziek: Westland Brass
Plan je bezoek, kom op de fiets!
Fiets parkeren
Tijdens feestweek ’s-Gravenzande is een fietsenstalling ingericht aan het Graaf Florisplein. Parkeren is gratis en op eigen risico.
Parkeren
‘s Gravenzande biedt voldoende gratis parkeergelegenheid in en rond het centrum. Vanaf het parkeerdek Hart van ‘s Gravenzande loop je direct het centrum in op de Graaf Willem II straat. Het parkeerdek heeft 200 parkeerplaatsen. Voor deze parkeergelegenheid geldt de ‘blauwe zone’: gebruik van een parkeerschijf, met een parkeerlimiet van 2 uur. De parkeergarage sluit om 21.30 uur.
Aan het Graaf Florisplein en Sand Ambachtstraat is voldoende parkeergelegenheid wanneer je langer in ‘s Gravenzande verwacht te blijven. Op deze parkeerplaatsen zijn ook oplaadpunten.
Veiligheid voor alles
Veiligheid voor alles, EHBO ’s-Gravenzande is dan ook aanwezig tijdens Feestweek ’s-Gravenzande.
Uitvalsbasis tijdens de feestweek: bar de Promenade.
Bron : www.sgravenzande.nu