Aanrijding in Maassluis: vier inzittenden van vluchtende auto aangehouden in De Lier

Zondagochtend om 4:30 uur werden de hulpdiensten opgeroepen voor een ongeval met letsel aan de Prins Mauritstraat in Maassluis. Onder de hulpdiensten werd het Mobiel Medisch Team (MMT) met de lifeliner2 ingeschakeld in verband met een reanimatie.

Om 5:15 uur meldde een politie-eenheid van Rotterdam via X dat er een persoon was aangereden door een automobilist op dezelfde straat. Het slachtoffer is gereanimeerd en zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd.

De automobilist die de aanrijding veroorzaakte, is na het ongeval gevlucht zonder zich om het slachtoffer te bekommeren. De politie heeft het ongeval in onderzoek. Mensen met informatie kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844.

In een update meldde de politie dat agenten vier inzittenden van de auto hebben aangehouden in De Lier. De toedracht van het incident wordt momenteel onderzocht. Mensen met aanvullende informatie kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Follow by Email
YouTube