Heroïne, cocaïne en amfetamine gevonden bij controle op Nieuweweg in Poeldijk

Een man uit Naaldwijk heeft van burgemeester Arends een last onder dwangsom gekregen, omdat hij handelde in harddrugs. Politieagenten vonden een grote hoeveelheid harddrugs in zijn auto, nadat zij hem staande hadden gehouden op een parkeerplaats aan de Nieuweweg in Poeldijk.

De politie volgde de man, omdat zij meerdere signalen had ontvangen dat hij zich met drugshandel bezighield. In de auto van de man vond de politie een handelshoeveelheid heroïne, cocaïne en amfetamine en contant geld.

Herhaling voorkomen
De last onder dwangsom die de burgemeester oplegde, is bedoeld om herhaling van de overtreding te voorkomen en bedraagt € 5.000 per geconstateerde overtreding, met een maximum van € 20.000. Als de man de overtreding opnieuw begaat, moet hij dit bedrag betalen. Als het maximumbedrag wordt bereikt, kan de burgemeester een nieuwe, hogere last opleggen. 

Beperken criminele bewegingsvrijheid
De handel in drugs heeft negatieve gevolgen voor de volksgezondheid en levert een gevaar op voor de openbare orde en veiligheid, door het aantrekken van geweld. De burgemeester en veiligheidspartners willen personen die hierbij betrokken zijn, zo min mogelijk criminele bewegingsvrijheid geven.

De bestuurlijke maatregel staat los van eventuele strafrechtelijke vervolging. 

Foto : Ter Illustratie Nieuweweg Poeldijk

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

RSS
Follow by Email
YouTube
LinkedIn
Tiktok