112NIEUWS

Blikseminslag veroorzaakt brand in schuren aan de Poeldijkseweg in Monster

Click here to display content from YouTube.
Learn more in YouTube’s privacy policy.

Aan de Poeldijkseweg in Monster is vrijdagmiddag brand uitgebroken in twee schuren. Tijdens een onweersbui hoorden omwonenden een harde knal en zagen zij een flits, waarna het vuur ontstond. Hoewel er aanvankelijk melding werd gemaakt van kortsluiting, wordt er sterk rekening gehouden met blikseminslag als oorzaak.

De brand woedde in zowel een kleine als een grote schuur en richtte aanzienlijke schade aan. De brandweer schaalde op naar middelbrand en zette twee tankautospuiten in om het vuur onder controle te krijgen en uitbreiding naar omliggende bebouwing te voorkomen. De inzet van de hulpdiensten was succesvol; het vuur kon snel worden geblust.

De eigenaar van het terrein heeft zijn vrachtwagen tijdig in veiligheid gebracht, waardoor de hulpdiensten de ruimte hadden om hun werkzaamheden uit te voeren en de weg vrij te houden.

📡 Hier uw boodschap of advertentie ★ www.endemedia.nl uw mediapartner ★ www.surfradio.eu al meer dan 25 jaar uw stream station ★ www.watermunt-economie.nl Wees loyaal koop lokaal ★ Anytime Fitness https://afsgravenzande.nl/ ★   ☆  
Onderwerpen: 112nieuwsNieuws

Meer uit 112NIEUWS

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *