‘s-Gravenzande – Een man uit ‘s-Gravenzande is aangehouden in een politieonderzoek naar bedreiging en opruiing via internet. In totaal zijn de afgelopen maanden zeven verdachten aangehouden.
Het onderzoek richt zich op uitlatingen die online zijn gedaan en volgens de politie mogelijk strafbaar zijn. De verdachten worden verdacht van bedreiging en opruiing.
Een van de aangehouden personen komt uit ‘s-Gravenzande. De aanhoudingen maken deel uit van een breder onderzoek naar online uitlatingen.
De politie benadrukt regelmatig dat berichten en reacties die via internet en sociale media worden geplaatst niet zonder gevolgen hoeven te blijven. Uitlatingen die als bedreigend of opruiend worden beschouwd, kunnen aanleiding zijn voor strafrechtelijk onderzoek.
Het onderzoek naar de verdachten loopt nog.




