KWINTSHEUL – Een vrouw die zondagochtend 8 november werd gezocht vanwege vernielingen in Kwintsheul, heeft zich op een opmerkelijke plek voor de politie proberen te verstoppen. Agenten ontdekten de verdachte in een kliko nadat zij tijdens het opnemen van een getuigenverklaring een vreemd geluid uit de afvalcontainer hoorden.
De politie kreeg vroeg in de ochtend een melding van vernielingen in Kwintsheul. Volgens de melding zou een vrouw hiervoor verantwoordelijk zijn geweest. Toen agenten ter plaatse kwamen, was de verdachte echter nergens meer te bekennen.
Vreemd geluid uit kliko
Buurtbewoners waren wakker geworden van het tumult, maar niemand had gezien in welke richting de vrouw was verdwenen. Ook op beschikbare camerabeelden was zij volgens de politie niet te zien.
Agenten vermoedden daarom dat de vrouw zich mogelijk nog ergens in de omgeving ophield. Terwijl zij bezig waren met het opnemen van een getuigenverklaring, hoorden ze plotseling een vreemd geluid uit een kliko.
Toen de agenten besloten de deksel te openen, troffen zij tot hun verbazing de gezochte vrouw aan. Ze kon vervolgens worden aangehouden.
Politie deelt opmerkelijk verhaal
De politie Westland deelde het bijzondere voorval zondag op Facebook en kon de humor van de situatie wel inzien. Volgens de agenten waren ze na deze onverwachte ontdekking in ieder geval meteen klaarwakker. Wat er precies is vernield en waar in Kwintsheul het incident plaatsvond, heeft de politie niet bekendgemaakt.
Bron : Politie Westland via Facebook
Foto : Politie Westland





