112NIEUWS

KNRM en Reddingsbrigade Monster redden surfer uit zee

Op dinsdagavond rond 20.00 uur zijn de KNRM en de Reddingsbrigade Monster gealarmeerd voor een surfer in de problemen. De KNRM rukte direct uit met de reddingboot George Dijkstra en zette tevens een kusthulpverleningsvoertuig in. De Reddingsbrigade Monster verleende assistentie met het strandhulpverleningsvoertuig Polaris Ranger.

De bemanning van de George Dijkstra wist de surfer snel te lokaliseren en uit het water te halen. De surfer is vervolgens naar de kant gebracht. Daar werd de persoon door het kusthulpverleningsvoertuig van de KNRM teruggebracht naar de surfvereniging. Op beeldmateriaal is te zien dat medewerkers van de KNRM een F-One wingfoil-uitrusting dragen; deze is vermoedelijk eveneens teruggebracht naar de vereniging.

Foto’s : KNRM Facebook

Lees nog meer artikelen via onze carrosel

📡 Hier uw boodschap of advertentie ★ www.endemedia.nl uw mediapartner ★ www.surfradio.eu al meer dan 25 jaar uw stream station ★ www.watermunt-economie.nl Wees loyaal koop lokaal ★ Anytime Fitness https://afsgravenzande.nl/ ★   ☆  
Onderwerpen: 112nieuwsLokaal NieuwsNieuws

Meer uit 112NIEUWS

Deprecated: Bestand Thema zonder comments.php is sinds versie 3.0.0 verouderd en er is geen alternatief beschikbaar. Graag een comments.php template aan je thema toevoegen. in /mnt/web703/a0/70/545662070/htdocs/STRATO-apps/wordpress_15/app/wp-includes/functions.php on line 6131

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *